Härm OÜ - Biolatte, Anicol ja Rhino Horn´i maaletooja.

Koolitused

Koolitusi kokku korraldatud 1228
Apteegid 350
Perearstikeskused, haiglad, kliinikud 75
Konverentse korraldatud 3
Ise koolitanud 800

E-koolitused

e-koolitus

«Immuunsüsteemi toetamine»

Koolitusel räägime, kuidas areneb immuunsüsteem ning millest sõltub meie vastupanuvõime. Samuti räägime, sellest mida immuunsüsteemi tugevdamiseks teha annab. Anname juhiseid, kuidas toetada ennast, oma lapsi ja lähedasi haiguse ning tervenemise ajal. Koolitusel saadud informatsiooni põhjal oskad hinnata, kui suurt osa  tervisest mõjutab meie elustiil ning mida saaksid enda jaoks ise ära teha.

Osta 60päevane juurdepääs koolitusele SIIT

e-koolitus

«Tüüpilised imikuea vaevused»

Koolituses on käsitletud kõige sagedasemaid imikuea vaevusi ning antud vastused küsimustele mis puudutavad imetamist, lapse gaase, reflukshaigust ning palju kõneainet pakkuvat lisatoiduga alustamist ja kuidas hinnata seedesüsteemi seisukorda. Olen need kombineerinud praktiliste tabelite, piltide ja näpunäidetega, kõik selleks, et antud materjali oleks hea oma igapäeva ellu rakendada. Lisaks tõin siia koolitusse lapse tervist ja immuunsüsteemi arengut puudutava osa. 

Osta 60päevane juurdepääs koolitusele SIIT

Toimunud koolitused

  • ©Haerm.ee | Kõik õigused kaitstud 2022
  • Kodulehekülje sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes muul viisil ja kohas ilma Härm OÜ kirjaliku loata. Avalikustamisel peab säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks.